Aminata kā īpašā viešņa piedalīsies Monsa Selmerlēva koncertāEirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja Monsa Selmerlēva koncertā, kas jau nākammēnes, 13.oktobrī, norisināsies koncertzālē “Palladium”, kā īpašā viešņa uzstāsies Latvijas dziedātāja Aminata.

“Kad uzzināju, ka Monss koncertēs Latvijā, uzreiz nodomāju, ka gribētu viņu satikt. Tagad man ir dubults prieks, ka varēšu mūziķi sastapt gan klātienē, gan uzstāties kopā ar viņu divos koncertos - Rīgā un Tallinā! Mēs ar grupu, protams, izpildīsim “Love Injected”, kā arī programmu no mana debijas albuma “Inner Voice”,” par savu gaidāmo uzstāšanos stāsta Aminata.

Tikmēr pie klausītājiem ir nonācis Monsa Selmerlēva otrais singls “Should’ve Gone Home”.

“Tā ir elektroniska balāde, kas atgādina par kļūdām, ko mēdzam pieļaut domājot, ka citur vienmēr ir labāk,” par dziesmu izsakās mūziķis.

Ar savu debijas albuma “Perfectly Damaged” hitu “Heroes” Monss Selmerlēvs ir kļuvis par starptautisku zvaigzni, uzvarot, kā iepriekš vēstīts, 2015. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā. Pēc triumfēšanas šovā “Heroes” sasniedza pirmo pozīciju “iTunes” dziesmu topā 21 valstī, savukārt mūzikas straumēšanas vietnē “Spotify” dziesma atskaņota jau vairāk nekā 45 miljonus reižu.

Septembrī mūziķis dosies apjomīgā Eiropas koncerttūrē, kuras ietvaros sniegs 17 koncertus, tostarp arī Londonā un Barselonā.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīze kasēs un internetā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas