Aminata laiž klajā dziesmas “Love Injected” remiksusDziedātājas Aminatas Savadogo dziesmai “Love Injected”, kas pārstāvēs Latviju šā gada Eirovīzijā tapuši trīs remiksi. To kūrēšana tika uzticēta Radio Pieci.lv deju mūzikas speciālistam DJ Rudd, kurš izvēlējās Latvijā atzītākos dīdžejus un producentus.

“Šova “Supernova” ceturtdaļfinālu un finālu vēroju klātienē. Dzirdot “Love Injected” pirmo reizi, biju pārliecināts, ka tieši šī dziesma cīnīsies par uzvaru. Domāju, ka šogad Latvijai pēc ilgāka laika ir reālas cerības pārvarēt pusfinālu Eirovīzijā. Esmu pārliecināts, ka Eiropa mūs šoreiz sapratīs," uzskata viens no pazīstamākajiem DJ [Ex] da Bass.

[Ex] da Bass Radio Mix – šeit!

Arī jaunais un talantīgais dīdžejs Makree radījis savu “Love Injected” versiju: “Biju patīkami pārsteigts par jauno un mūsdienīgo Eirovīzijas atlases konkursu, kā arī uzvarētājas dziesma ir ļoti mūsdienīga! Kad mani uzrunāja Aminatas komanda, piekritu ilgi nedomādams. Beigu rezultāts pārsteidz pat mani!” saka Makree.

Enerģisks un emocionāls house mūzikas skanējums ir vēl divu “Love Injected” remiksētāju Tommy U & Tob Luii specialitāte. Šis duets jau sadarbojies ar tādiem izpildītājiem kā Astro’n’out un Audience Killers. Baltijas valstīs Tommy U & Tob Luii atpazīstami ar savu skandināvisko skanējumu, kas saklausāms arī viņu “Love Injected” remiksā. “Mēs Aminatā saskatām lielu potenciālu. Sevišķi uzteicama ir Aminatas voklālā prasme un akcenta neesamība, kas ļauj viņai kvalitatīvi izpausties angļu valodā. Uzskatām, ka viņa ir viena no lielākajām Latvijas cerībām popmūzikā nākotnē,” piemetina Tommy U & Tob Luii.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas