Aminata Savadogo prezentēs savu debijas albumu „Inner Voice”Pašmāju dziedātāja un LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2015 uzvarētāja, Aminata Savadogo, šī gada 8. aprīlī prezentēs savu debijas albumu „Inner Voice”.

Šī gada pirmais ceturksnis no Aminatas puses nāk ar dažādiem interesantiem, citiem arī negaidītiem, pavērsieniem. Dziedātāja šajos saspringtajos mēnešos ne tikai ir pārsteigusi klausītājus ar triumfu LTV autoru un izpildītāju konkursā Supernova 2015, bet arī saspringti gatavojas sava debijas albuma prezentācijai, kas norisināsies šī gada 8. aprīlī vienā no skaistākajiem kultūras pieminekļiem Rīgā – Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Albuma nosaukums ir „Inner Voice”. Kā argumentē pati māksliniece: „Šis albums ir manu emociju, pārdomu un pārdzīvojumu krājums. Katra dziesma tajā simbolizē manu garastāvoli un jūtas, kas mani pārņemušas konkrētā brīdī. Kā jau jebkuram cilvēkam, emocijas var būt dažādas - gan jautras, pozitīvas, citreiz smieklīgas, gan ir arī skumju brīži, tukšuma sajūta, vilšanās. Tas viss ir atskaņots albumā „Inner Voice” - tās ir manas personiskās pārdomas, ar kurām dalos ar klausītājiem”.

„Viennozīmīgu žanru albumam piešķirt ir grūti,” bilst Aminata, „Manuprāt, mūsdienās mūzika sastāv no vairāku žanru kombinācijām. Arī šis albums sevī ietver gan dažas etniskas "ieskaņas", gan elektroniku, gan deju mūziku, gan soul un r'n'b. Mūzika mainījās kopā ar emocijām”.

Albuma producents ir Kaspars Ansons, savukārt mūzikas un teksta autore visām dziesmām ir pati Aminata.

Foto:  Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas