Kulta seriāls “X faili: Slepenās lietas” atgriezīsies TV ekrānosPopulārais kulta seriāls "X faili: Slepenās lietas" ar aktieriem Deividu Duhovniju un Džilianu Andersoni galvenajās lomās atgriezīsies TV kanālos, liecina telekompānijas "Fox" sniegtā informācija.

Pēc vairāku dienu ilgajām baumām, telekompānija "Fox" beidzot apliecinājusi, ka seriāls "X faili: Slepenās lietas" atgriezīsies TV ekrānos ar sešām jaunām sērijām. Galvenajās lomās nemainīgi būs skatītāju jau iemīļotais tandēms - FIB aģenti Dana Skallija (Džiliana Andersona) un Foks Malders (Deivids Duhovnijs).

Godalgotais seriāls, kas tika demonstrēts no 1993. līdz 2002.gadam, ar jaunām sērijām atgriezīsies šī gada vasarā. Patlaban nav zināms konkrēts pirmizrādes datums.

Seriāla autors un producents Kriss Kārters, komentējot seriāla atgriešanos, pēc 13 gadu ilgas prombūtnes, sauc par labām ziņām, norādot, ka pasaule ir kļuvusi vēl dīvaināka un ir pienācis īstais laiks izstāstīt sešu sēriju garu stāstu.

"Mums bija tā privilēģija strādāt ar Krisu deviņas seriāla "X faili: Slepenās lietas" sezonas un tas sniedza vienu no labākām pieredzēm mūsu radošajā karjerā. Mēs nevaram būt vairāk kā satraukti par neticamo iespēju no jauna izpētīt šo pasauli, " sacīja telekompānijas "Fox" pārstāvis.

Seriāls, kas kļuva par pasaules fenomenu, ieguvis neskaitāmas godalgas, tai skaitā 16 Emmy balvas un piecus Zelta globusus.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas