Apgāds “Zvaigzne ABC” izdod vasarīgi valdzinošu romānu “Lavandu dārzs”Apgāds "Zvaigzne ABC" klajā laidis romantisko romānu karalienes Lūsindas Railijas  jaunāko grāmatu “Lavandu dārzs”.

Nākotne:

Emīlija vienmēr dzīvojusi, noliedzot savu aristokrātisko izcelsmi. Pēc sabiedrībā ietekmīgās mātes nāves viņa ir vienīgā Francijas dienvidos esošās mājas mantiniece. Nejauši atrasti dzejoļi rosina viņu noskaidrot visu par noslēpumaino un daiļo autori Sofiju, kuras traģiskais mīlasstāsts radījis nenovēršamas pārmaiņas ģimenē.

Pagātne:

Londona, 1943. gads. Jaunā biroja darbiniece Konstansa pievienojas Īpašo uzdevumu vienībai un pašā karstākajā kara brīdī tiek nosūtīta uz okupēto Parīzi un ierauta noslēpumu un izlikšanās spēlē, kur likme ir dzīvība. Zaudējusi saikni ar dzimteni un mīļoto vīru, Konstansa jūtas notverta nesaraujamā tīklā un piedzīvo notikumus, kam lemts atstāt iespaidu arī uz nākamajām paaudzēm.

Skaists, gaumīgs dubultromāns, – jo tajā neticami viegli savijas tagadnē un pagātnē darbojošos varoņu likteņi, – kurš iekrāsos jau tā burvīgās laiskās vasaras dienas romantiskajā lavandu zilajā krāsā. Visjaukāk šo grāmatu lasīt, vienlaikus baudot lavandu neaizmirstami svaigo aromātu – pašas dārzā vai ceļojot uz burvīgajiem lavandu laukiem Francijas dienvidos.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas