Grupas “The Sound Poets” lielkoncertu iesildīs igauņu indie rock zvaigznes “Frankie Animal”Pašmāju populārās grupas "The Sound Poet" koncertu Siguldas pilsdrupās iesildīs igauņu indie rock grupa "Frankie Animal".

Pirms  "The Sound Poets" uzstāšanās uz skatuves kāps indie rock zvaigznes "Frankie Animal", kas saņēmuši pozitīvas kā klausītāju, tā arī kritiķu atsauksmes.

Jau ziņojām, ka vienīgais šī gada grupas  "The Sound Poets"  vērienīgais koncerts notiks 16. augustā Siguldas pilsdrupās.

Kā stāsta grupas dalībnieki, tad gaidāmais koncerts būs vērienīgākais šīs vasaras pasākums, piebilstot, ka nevarot iedomāties skaistāku vietu kā Siguldas pilsētu, kur rīkot vasaras noslēguma koncertu. Šogad tas būs vienīgais koncerts, ko rīkos pati grupa.

Koncertā varēs dzirdēt grupas pastāvīgo repertuāru no albuma "Tavs Stāsts", bet jau rudenī grupa gatavo jaunus pārsteigumus visiem saviem faniem un klausītājiem. Šis būs pēdējais tāda lieluma koncerts, kurā būs iespējams dzirdēt šādu grupas repertuāru, jo jau rudenī grupa strādās pie jaunām dziesmām.

Koncertā piedalīsies paplašināts stīgu sastāvs un koris.

Biļetes uz The Sound Poets koncertu Siguldas pilsdrupās ir nopērkamas www.ekase.lv.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas