Ar koncertšovu “Kaas chante Piaf” Rīgā viesosies Patrīcija Kāsa


27. aprīlī hallē "Arēna Rīga" viesosies viena no slavenākajām franču dziedātājām Patrīcija Kāsa, prezentējot savu jaunāko koncertprogrammu "Kaas chante Piaf".


Projekts "Kaas chante Piaf" (Kāsa dzied Pjafu) veltīts leģendārās dziedātājas Edītes Pjafas piecdesmitajai nāves gadadienai, un to varēs noskatīties Londonas Albertholā, Ņujorkas Kārnegiholā, Parīzes Olimpijā un citās pasaules prestižākajās koncertzālēs. Viens no turnejas koncertiem norisināsies arī Rīgā.


Koncerta programmā iekļautas par zelta klasiku kļuvušās Edītes Pjafas dziesmas. Tās aranžējis komponists Ābels Korženovskis, kas plašu atpazīstamību guvis, saņemot Golden Globe nomināciju par mūziku Toma Forda filmai "A Lonely Man". Viņš radījis skaņu celiņus arī vairākām citām pēdējo gadu kinolentēm (piemēram, Madonnas režisētajai "W.E") un apbūris Holivudu ar savu dziļo un emocionāli uzrunājošo mūziku.


Īpaši šim koncertam ir izveidota unikāla scenogrāfija ar video instalācijām un neparastu gaismu šovu. Uz ekrāniem tiks projicēti līdz šim neredzēti Edītes Pjafas fotoattēli un seni video materiāli.


Lai arī sākotnēji iecerēts tikai kā koncerts, "Kaas chante Piaf" tiks izdots arī albuma formātā, kas jau ierakstīts Londonā kopā ar 80 mūziķu orķestri un iznāks 2012. gada 5. novembrī. Dažas no albumā iekļautajām dziesmām remiksējuši jaunie Francijas elektroniskās mūzikas pārstāvji, kas pazīstami kā Yuksek, Woodkid un The Shoes.


Patrīcija Kāsa dzimusi 1966.gadā. Viņas debijas albums "Mademoiselle Chante le Blues", kas izdots 1988. gadā, guva milzīgus panākumus ne vien Francijā, bet arī tālu ārpus tās robežām. Kopš tā laika dziedātāja gandrīz nepārtraukti koncertē un līdz šim brīdim ir izdevusi 17 veiksmīgus albumus. Papildus muzikālajai karjerai Patrīcija Kāsa debitējusi arī kā kino aktrise. 2009. gadā dziedātāja piedalījās Eirovīzijas dziesmu konkursā, kur ar dziesmu "Et s'il fallait le faire" ieguva 8.vietu. Pirms diviem gadiem viņa izdevusi savu autobiogrāfiju ar nosaukumu "L'Ombre De Ma Voix", kas Francijā kļuvusi par bestselleru un ir tulkota 6 valodās.


Biļetes uz šo pasākumu iespējams iegādāties "Biļešu Servisa" tirdzniecības vietās. To cena - sākot no 15 Ls.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas