“Arēnā Rīga” notiks Paula skaistāko dziesmu koncerts

11.maijā, «Arēnā Rīga» notiks melodiju karnevāls, kur apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt komponista Raimonda Paula skaistākās dziesmas paša Maestro un populāru Latvijas mūziķu izpildījumā, informē uzņēmuma «Eastcon» Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Laura Liepiņa. Koncerts «Arēnā Rīga» sāksies plkst.17, bet ieeja būs atvērta no plkst.15.


Koncertā jaunā versijā varēs dzirdēt leģendāro Paula dziesmu spēli «Vella kalpi», ko šajā koncertā izpildīs kamerkoris «Ave sol», savukārt jaunuzvesto dziesmu ciklu no izrādes «Māsa Kerija» izdziedās populārie solisti Veronika Plotņikova, Jevgenijs Šurs un Atis Ieviņš.


Pasākuma laikā notiks arī spēles «Laimē un ripo laimīgs» fināls, kurā starp «Eastcon» klientiem tiks izlozēta automašīna «Chervrolet Spark». Šajā spēlē varēja piedalīties jebkurš «Eastcon» klients, kurš, tiekoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, bija aizpildījis anketu.


Tāpat ikvienam, kurš līdz 11.maijam būs iegādājies biļeti uz koncertu un ieradies uz pasākumu klātienē, būs iespēja laimēt apmaksātu ceļojumu divām personām uz Taizemi, kas ietver apmaksātu lidojumu, transfēru un dzīvošanas izdevumus - viesnīcu un brokastis.


Biļetes uz gaidāmo koncertu var iegādāties «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietā.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas