Mūzikas mīļotāji tiek aicināti izbaudīt krāšņu muzikālo strūklaku šovu


Jau pēc dažām nedēļām, 11.maijā, visi labas mūzikas mīļotāji tiek aicināti uz Arēnu Rīga, lai ļautos krāšņam muzikālo strūklaku šovam īstā Melodiju karnevālā.


“Šādi muzikālo strūklaku šovi, labas mūzikas pavadījumā, ir ļoti izplatīti visā pasaulē, tomēr pie mums tie vēl nav tik pierasti. Krāšņa ūdens muzikālā šova izbaudīšana ir lielisks veids kā uz brīdi aizmirst par ikdienas rūpēm un ļaus nedomāt par ierastajām problēmām. Tieši tādēļ esam priecīgi, ka varam ko tādu piedāvāt arī mūsu organizētajā pasākumā, un esam pārliecināti, ka to spēs novērtēt arī sanākušie Melodiju karnevāla klausītāji,” stāsta “Eastcon” valdes loceklis Jānis Vulāns.


Melodiju karnevāla apmeklētājiem būs iespēja arī izbaudīt Raimonda Paula labākās melodijas paša Maestro atskaņojumā. Kamerkora “Ave sol” izpildījumā tiks atskaņota leģendārā Maestro dziesmu spēle “Vella kalpi”, savukārt jaunuzvesto dziesmu ciklu no Raimonda Paula izrādes “Māsa Kerija” izdziedās populārie solisti Veronika Plotņikova, Jevgenijs Šurs un Atis Ieviņš.


Pasākuma ietvaros notiks arī spēles “Laimē un ripo laimīgs” fināls, kurā starp “Eastcon” klientiem tiks izlozēta automašīna “Chervrolet Spark”. Šajā spēlē varēja piedalīties jebkurš “Eastcon” klients, kurš, tiekoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, bija aizpilidījis anketu.


Tāpat ikvienam, kurš līdz 11.maijam būs iegādājies biļeti uz Melodiju karnevālu un ieradies uz pasākumu klātienē, būs iespēja laimēt apmaksātu ceļojumu divām personām uz Taizemi, kas ietver apmaksātu lidojumu, transfēru un dzīvošanas izdevumus – viesnīcu un brokastis.


Vācijas uzņēmums “Eastcon” piedāvā augstākās kvalitātes aitu vilnas izstrādājumus, titānkeramikas traukus, hidroterapijas iekārtas, tvaika tīrīšanas un gludināšanas sistēmas, gaisa attīrītājus, masāžas krēslus, finanšu produktus, kā arī ceļojumus. Šobrīd uzņēmumam ir vairākas pārstāvniecības Eiropā, no kurām lielākā daļa atrodas Austrumeiropā.


Biļetes uz Melodiju karnevālu iespējams iegādāties jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā, kā arī internetā – www.bilesuparadize.lv Vietu skaits ierobežots!


Sīkāka informācija www.eastcon.lv un zvanot pa tālruni 67914352 .

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas