Arī grupa Z-Scars ieraksta Mārtiņa Freimaņa dziesmuAtsaucoties “Mārtiņa Freimaņa Fonda” aicinājumam ierakstīt sev tīkamu Mārtiņa Freimaņa dziesmu, arī Andris Kivičs un grupa “Z-Scars” šodien klausītājiem nodod vērtējumam savu versiju par grupas “Tumsa” dziesmu “Kad Ēģiptē sniegs”.

Dziesmu producējuši Andris Kivičs un Reinis Briģis, piedaloties Gintam Stankevičam studijā “Factory Sounds Studio”. Miksēja un māsterēja Gints Stankevičs.

Veltījumu albumu “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis” paredzēts publicēt šī gada maijā, kad klajā nāks arī Daigas Mazvērsītes sarakstītā, biogrāfiskā grāmata par Mārtiņu, kurā ir daudz līdz šim nezināmu faktu un atmiņu stāstu par nu jau leģendāro dzejnieku un mūziķi.

Līdz šim ir publicētas jau 3 dziesmas, kuras būs iekļautas augšminētajā albumā. Savu redzējumu par Mārtiņa dziesmu “Redz kā tu ar mani” jau publicējusi grupa “Rīgas Modes”, bet dziesmas “Bums” jaunu versiju ieskaņojuši Mārtiņa draugi no “Labvēlīgā tipa” piedaloties kolorītajai dziedātājai Elzai Rozentālei.

Cita starpā, pēdējo 100 gadu laikā, Ēģiptē sniga 2013. gada decembrī, kas izraisīja paniku un neizpratni vietējo iedzīvotāju vidū. Acīmredzot Mārtiņš, rakstot šo dziesmu 2004. gadā, to jau bija paredzējis!

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas