Arī šogad durvis vērs “Ziemassvētku veikals”


Ceturto gadu pēc kārtas, tikai decembrī, trīs Rīgas lielākajos tirdzniecības centros apmeklētājiem durvis vērs nu jau tradicionālais "Ziemassvētku veikals". Arī šogad tajā vienuviet būs pieejama visplašākā.


"Ziemassvētku veikals" ir veidots atbilstoši tā saucamajam "pop up store" konceptam, proti, veikals gadā ir atvērts tikai noteiktu laiku un tā sortiments ir pakārtots noteiktai preču grupai un tematikai. Ar katru gadu "Ziemassvētku veikals" kļūst aizvien iecienītāks – pērn mēneša laikā to apmeklēja aptuveni 20 000 cilvēku. Ņemot vērā, ka šogad darbosies trīs tirdzniecības vietas, apmeklētāju skaitu plānots dubultot.


Nu jau nemainīgi vairākus gadus pēc kārtas "Ziemassvētku veikals" no 1. decembra līdz 31. decembrim atradīsies TC "Mols un "Galleria Riga", savukārt, pirmo reizi, īpašā un netradicionālā veidā, tas pircējiem durvis vērs arī TC "Spice".


"Strādājot pie "Ziemassvētku veikala", galvenā ideja arī šogad radīt vietu, kurā var iegādāties skaistas, oriģinālas un galvenokārt tepat Latvijā ražotas lietas. Vēlamies izveidot sava veida mazo salaveču biroju, kurā dāvanu iespējams ne tikai iegādāties, bet arī iesaiņot un pat piegādāt uz mājām, lai līdz pasniegšanas brīdim tās nebūtu jāslēpj skapja visdziļākajā stūrī," stāsta Liena Kalna, "Ziemassvētku veikala" idejas autore un īstenotāja.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas