ASV kinoteātros dominē animācijas filma “Mājas”ASV kinoteātros līdera pozīcijas iekarojusi animācijas filma "Mājas". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 54 miljonus ASV dolāru.

Citplanētiešu tauta būvi, bēgot no iekarotājiem, nokļūst uz Zemes, kur pats dīvainākais būvu pārstāvis Ou, pilnīgi nejauši iepazīstas ar piedzīvojumus alkstošu meiteni Tipu. Viņu draudzība kļūst par pierādījumu tam, ka mēs visi esam tik dažādi un nejauši izdarītās mazās sadzīves kļūdas – tas ir tik ļoti cilvēcīgi. Kad par būvu atrašanās vietu uzzina viņus vajājošie ienaidnieki, Zemes iedzīvotājiem ir jāapvienojas ar būviem, lai aizstāvētu viņu kopējās mājas.


Otrajā vietā debitējusi komēdija "Kā izdzīvot aiz restēm" ar komiķi Kevinu Hārtu titullomā. Filma iekasējusi 34,6 miljonus ASV dolāru.

Uz trešo vietu noslīdējusi piedzīvojumu filmas "Citādie" otrā daļa "Dumpinieki".  Šoreiz filma iekasējusi 22 miljonus ASV dolāru.

Uz ceturto vietu noslīdējusi pasaku filma "Pelnrušķīte" ar iekasētiem 17, 5 miljoniem ASV dolāru, savukārt top pieci noslēdz šausmu filma "Tas seko" ar iekasētiem 4 miljoniem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas