Jūrmala aicina uz Lieldienu pasākumiemSvētdien, 5. aprīlī, Jūrmalas pilsētā norisināsies vairāki Lieldienām veltīti pasākumi.

Programmā gan olu krāsošanas radošās darbnīcas, putnu būrīšu izgatavošana, šūpošanās, koncerti ar koru, folkloras kopu, dziedātāju un dejotāju piedalīšanos. Ieeja visos Lieldienu pasākumos Jūrmalā bez maksas.

Jūrmalas brīvdabas muzejā

No plkst.13:00 līdz 16:00 Lieldienas latviešu tradīcijās. Darbosies olu krāsošanas radošā darbnīca, kurā ikviens varēs krāsot olas senlatviešu tradīcijās, olas varēs izvārīt kopīgā katlā uz ugunskura. Turklāt gan olas, gan sīpolu mizas, augus un citus dabīgos materiālus krāsošanai būs sagatavojuši muzeja darbinieki.
Mazos un lielos dzīvnieku draugus iepriecinās šķirnes trusīšu un zīda vistiņu izstāde. Bērni varēs iesaistīties arī putnu būrīšu izgatavošanas darbnīcā un izvietot putnu būrīti mežā vai savā piemājas dārzā. No plkst. 14:00 līdz 15:00 varēs līdzdarboties Jūrmalas jauniešu teātra pasakainā riņķa dancī „Ķepa pie ķepas, ļipa aiz ļipas”.

Jūrmalas Kultūras centrā Majoros

Plkst.12:00 pie Jūrmalas Kultūras centra notiks biedrības “Balkānu zieds” rīkots Lieldienu pasākums “Ripo oliņa apkārt pasaulei” ar akardeonista Radovana Popova (Serbija), deju kolektīva “Solo” un koru “Jūrmala” un “Spārnos” piedalīšanos. Darbosies olu apgleznošanas darbnīca, ko vadīs viesmākslinieki no Horvātijas.

Kauguru kultūras nama pagalmā

No plkst.13:00 līdz 16:00 norisināsies koncerti un radošās darbnīcas visai ģimenei. Plkst. 13:00 Lieldienu tradīcijas ar folkloras kopu “Skance”, 13:30 deju koncerts ar Jūrmalas Kultūras centra deju kolektīvu “Zālīte”, “Tapa”, “Vēlreiz” un “Ābelīte” piedalīšanos. Plkst.14:30 uz skatuves kāps Normunds Rutulis, bet plkst.15:00 – izrāde bērniem “Lieldienu Zaķa skola” ar Čučumuižas rūķiem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas