ASV kinoteātros dominē Deivida Finčera filma «Neatrodamā»ASV kinoteātros veiksmīgu startu piedzīvojusi režisora Deivida Finčera jaunā filma «Neatrodamā» ar Benu Afleku galvenajās lomās. Filma nedēļas laikā iekasējusi 38 miljonus dolāru.

Filmas stāsts aizsākas piecu gadu laulības jubilejas priekšvakarā, kad neizskaidrojamā kārtā pazūd Nika sieva. Cīņas pēdas mājās, asinis un savādas norādes – tas viss, kas palicis pēc pazušanas. Un kā izskatās, šīs norādes var sniegt kaut kādu skaidrību par sievas likteni. Tiek uzsākta izmeklēšana, kuras gaitā sabiedrības uzmanības lokā nonāk dažādas, ne visai patīkamas ģimenes dzīves detaļas un par galveno aizdomās turamo kļūst vīrs. Cik lielā mērā Niks ir vainīgs pie sievas pazušanas un vai viņa tā arī paliks neatrasta?

Tik pat veiksmīgs starts izvērsies arī šausmu filmai "Anabella", kura nedēļas griezumā iekasējusi 37, 2 miljonus dolāru un sekojoši ierindojusies otrajā vietā.

Uz trešo vietu noslīdējusi pagājušās nedēļās līdere, filma "Stabilizators". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 19 miljonus dolāru.

Par vietu zemāk noslīdējusi arī animācijas filma «Kastīši», nedēļas laikā iekasējot 12, 4 miljonus.

Top pieci ar 12 miljoniem noslēdz asa sižeta filma "Labirinta skrējiens".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas