Sāra Džesika Pārkere noliedz baumas par filmas “Sekss un lielpilsēta” trešo daļuNesen lielākā daļa sabiedrība un kulta seriāla "Sekss un lielpilsēta" fani jūsmoja par ziņu, kas vēstīja par trešās filmas uzņemšanu. Aktrise Sāra Džesika Pārkere nolēmusi pielikt punktu šīm baumām un apstiprinājusi, ka nav bijušas reālas sarunas par jaunas filmas uzņemšanu, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.

Sākotnēji izklaides portālu par jaunas filmas uzņemšānu informēja aktrise Dženifera Hadsone, kas pirmajā filmā atveidoja Kerijas Bredšovas asisteni. Kā norādīja aktrise, filmas veidotāji esot sazinājušies ar viņu par šo lomu.

Tāpat iepriekš aktrise Sāra Džesika Pārkere, kas miljoniem seriāla cienītāju vienmēr asociēsies ar lielpilsētas skaistuli, glamūrīgo rakstnieci un romantiķi Keriju Bredšovu, atklājusi, ka stāsts līdz galam nav izstāstīts un palicis vēl kas ļoti būtisks, uz kura pamata veidot trešo filmu.

Toreiz aktrise norādīja, ka nepieciešams atrast vien pareizo laiku, taču nesen aktrise noraidījusi jebkuras baumas par iespējamo filmas trešo daļu, piebilstot, ka tā vien izskatās, ka populārās četrones tālākais stāsts paliks noslēpums.

Seriāls, kas iemantoja neticamu popularitāti, stāsta par četrām nešķiramām draudzenem- Keriju, Samantu, Šarloti un Mirandu.

Foto: Publicitātes


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas