ASV kinoteātros dominē Džeisona Blūma šausmu filma “Neredzamais cilvēks”ASV kinoteātros veiksmīgi debitējusi Džeisona Blūma šausmu filma "Neredzamais cilvēks". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 29 miljonus ASV dolāru.

Neizturot vardarbības un agresijas pilnās attiecības ar bagāto un izcilo zinātnieku, Sesīlija (Elizabete Mosa) nakts melnumā aizbēg no mājām. Slēpties no pāridarītāja viņai palīdz māsa, bērnības draugs un viņa pusaugu meita. Drīzumā Sesīlija saņem ziņu, ka viņas bijušais draugs ir izdarījis pašnāvību, atstājot viņai mantojumā milzu bagātību. Jaunajai sievietei ir aizdomas, ka viņš savu nāvi ir inscenējis. Kad viņa piedzīvo virkni savādu un šausminošu atgadījumu, Sesīlija pamazām sāk zaudēt veselo saprātu, vienlaikus no visa spēka cenšoties pierādīt, ka viņu izseko kāds, kurš ir neredzams…

Uz otru vietu noslīdējusi filma "Soniks" ar 16 miljoniem ASV dolāru, bet trešajā vietā ierindojusies ģimenes filma "Mežonīgās dabas balss" ar 13,2 miljoniem.

Ceturtajā vietā debitējusi animācijas filma "Varoņu akadēmija" ar 5 miljoniem, bet top pieci noslēdz filma "Sliktie puiši uz mūžu" ar 4,3 miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas