ASV kinoteātros dominē piedzīvojuma filma “Melnā feja Malefisenta”Kamēr Latvijas kinoteātri tikko sākuši demonstrēt piedzīvojumu filmu «Melnā feja Malefisenta», veiksmīgu debiju tā jau paspējusi piedzīvot Ziemeļamerikas kinoteātros, iekļūstot topa pirmajā vietā.

Filma, kas veidota pēc pasaulē populārās pasakas "Apburtā princese" motīviem, ir pārspējusi pagājušās nedēļas līderi - filmu «X-cilvēki: Bijušās nākotnes dienas», kas noslīdēja uz 2. vietu. Trešā vieta ir režisora Seta Makfarleina jaunā komēdija «Miljoniem iespēju, kā atdot galus», bet vietu zemāk ierindojies grāvējs «Godzilla» un Adama Sandlera komēdija «Kopā pret paša gribu».

Filma «Melnā feja Malefisenta» stāsta par skaisto un jauno Malefisentu, kas dzīvo mierīgā karaļvalstī, līdz kādu dienu tās harmoniju izjauc iebrucēju karaspēks. Malefisenta kļūst par karaļvalsts brīvības dedzīgāko aizstāvi, taču piedzīvo nodevību, kas viņas sirdi pārvērš akmenī. Iespēja atriebties pienāk brīdī, kad karalim piedzimst meitiņa Aurora, kurai Malefisenta uzliek lāstu. Bērnam augot, viņa saprot, ka Aurora ir ne tikai ceļš uz mieru karaļvalstī, bet, iespējams, arī uz pašas Malefisentas laimi.

Lomās: Andželīna Džolija, Šarlto Koplejs, Elle Faninga un Džuno Templa.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas