ASV kinoteātros favorītes godā – filmas “Citādie” otrā daļaASV kinoteātros pārliecinošu debiju piedzīvojusi zinātniskās fantastikas asa sižeta filmas "Citādie" otrā daļa - "Dumpinieki". Filmu nedēļas griezumā iekasējusi  54 miljonus ASV dolāru.

Futūristiskā Čikāga ir sagrauta drupās, starp kopienām aug spriedze un briest karš, tikmēr Trisa kopā ar Tobiasu (Četri) bēguļo, meklē sabiedrotos un cenšas rast atbildes uz jautājumiem. Kā vārdā Nesavtīgie ziedoja savas dzīvības? Kādēļ Mācīto līderi dara visu iespējamo, lai viņus apturētu? Trisu vajā pagātnes izvēles un vada izmisīga vēlēšanās aizsargāt savus mīļos. Trisa pārvar arvien jaunus šķēršļus un izaicinājumus, pamazām uzzinot patiesību par pagātni un galu galā arī par pasaules nākotni.

Uz otro vietu atkāpusies iepriekšējās nedēļas favorīte - pasaku filma "Pelnrušķīte". Šoreiz filma iekasējusi 34,4 miljonus.

Par vietu zemāk noslīdējis arī trilleris "Nakts skrējiens" ar Liamu Nīsonu titullomā. Filma iekasējusi 5,1 miljonu.

Ceturtā vietā ar iekasētiem 5 miljoniem ierindojies vēl viens trilleris - "The Gunman", savukārt piektā vietā piedzīvojumu komēdija "Kingsman: Slepenais dienests". Filma iekasējusi 4,6 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas