Latvijas kinoteātros sāk rādīt šausmu filmu “Asinskārā lēdija Batorija”No 27. marta Latvijas kinoteātros būs skatāma šausmu filma "Asinskārā lēdija Batorija".

17. gadsimts... Čeita, Austroungārija. Milzīgā, mežu, kalnu un lauku ieskautā pilī dzīvo brīnišķīgā grāfiene Elizabete Batorija. Viņa ir gudra, skaista un izglītota. Taču neviens nezina, ka slavenās skaistules pilī notiek briesmīgas lietas...

Mazie klaidoņi – brālis un māsa Miša un Aleta – bērni dienišķo iztiku uzstājoties ar cirka priekšnesumiem, rādot dažādus trikus, un grūtākos brīžos iztīrot svešas kabatas. Reiz kārtējais mēģinājums nozagt maciņu, beidzas bēdīgi – bērnus gaida cietums, tiesa un katorga... Bet negaidīti par mazajiem zaglēniem labu vārdu aizliek grāfiene Batorija, lūdzot sūtīt bērnus nevis uz cietumu, bet gan bāreņu patversmi viņas pilī. Šķiet, ka brāļa un māsas dzīve beidzot sakārtojusies – bērni ir tīri, paēduši, apģērbti. Bērni tiek izglītoti, un apmaiņā pret to viņi palīdz saimniecības darbos. Diemžēl, jau drīz, pēc kāda neuzmanīga jautājuma grāfienei par savu pazudušo vecāko māsu, bērni saprot, ka viņi nonākuši īstā ellē.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas