ASV kinoteātros pārliecinošu debiju piedzīvo šausmu komēdija “Zosāda”Straujiem soļiem tuvojoties Helovīnam, ASV kinoteātros līdera pozīcijas iekarojusi šausmu komēdija "Zosāda". Nedēļas griezumā filma iekasējusi 23,5 miljonus ASV dolāru.

Pusaudzis Zaks ir sarūgtināts par ģimenes pārcelšanos uz provinciālo pilsētiņu, taču iepazīšanās ar apburošo kaimiņieni Hannu mazina viņa neapmierinātību. Drīz atklājas, ka Hannas tēvs ir neviens cits kā Roberts Stains - pazīstamais rakstnieks, populārās grāmatu sērijas "Zosāda" autors. Stainam ir šausmīgs raksturs, taču vēl šausmīgāks izrādās viņa noslēpums – visi briesmoņi, kas aprakstīti rakstnieka grāmatās, ir reāli! Un Stains ir spiests turēt viņus visus ieslēgtus savu grāmatu lapās. Grūti iedomāties, kas notiks, ja mošķi tiks laukā!

Uz otro vietu noslīdējusi iepriekšējo nedēļu līdere - "Marsietis" ar Metu Deimonu titullomā. Šoreiz filma iekasējusi 21,5 miljonus.

Trešā vietā debitējis Stīvena Spīlberga trilleris "Spiegu tilts". Filma no biļešu ienākumiem iekasējusi 15,4 miljonus. Ceturtā vietā vēl viena debitante - "Crimson Peak" ar 12,8 miljoniem.

Uz piekto vietu atkāpusies ģimenes animācijas filmas "Viesnīca "Transilvānija"" turpinājums. Filma otrā daļa nedēļas griezumā iekasējusi 12,2 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas