ASV kinoteātros skatītāju simpātijas iekaro “Marsietis”ASV kinoteātros lielisku debiju piedzīvojusi zinātniskās fantastikas filma "Marsietis" ar aktieri Metu Deimonu titullomā. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 55 miljonus ASV dolāru.

Pēc notikušās vētras uz Marsa astronauts Marks Votnijs ir bez vēsts pazudis un oficiāli pasludināts par bojā gājušu, tāpēc viņa komanda dodas atpakaļceļā uz Zemi bez viņa. Taču Marks ir palicis dzīvs un, cīnoties ar izsīkstošajām gaisa un pārtikas rezervēm, viņa galvenais uzdevums ir atrast veidu, kā paziņot Zemei par savu eksistenci un izdzīvot līdz brīdim, kad ieradīsies glābēji.

Uz otro vietu noslīdējusi ģimenes animācijas filmas "Viesnīca "Transilvānija"" turpinājums. Filma otrā daļa nedēļas griezumā iekasējusi 33 miljonus ASV dolāru.

Uz trešo vietu pakāpusies asa sižeta filma "Siciario:Narkokarš". Filma iekasējusi 12 miljonus, kas ļāvusi tai ierindoties skatītāko filmu topā.

Ceturtā vietā ar 11, 6 miljoniem ierindojas komēdija "Interns" ar Robertu de Niro un Annu Hataveju galvenajās lomās.

Uz piekto vietu noslīdējusi zinātniskās fantastikas filma "Labirinta skrējējs: Ugunskristības". Šoreiz filma nopelnījusi 7,6 miljonus.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas