Turpinājumu iespējams nepiedzīvos franšīze “Terminators”Pasaules populārās franšīzes "Terminators" turpinājums atlikts uz nenoteiktu laiku. Šādam lēmuma par pamatu ir filmas pēdējās daļas "Terminators: Genisys" finansiālā rakstura izgāšanās.

Filmas darbība risinājās 2029.gadā. Pretošanās kustība Džona Konora vadībā turpina karu pret robotiem. Kaujā par Losandželosu, Džona bailes par nākotni pastiprinās, kad TECOM spiegi atklāj Skynet jauno plānu: uzbrukt no divām frontēm - pagātnes un nākotnes, tā uz visiem laikiem izmainot kara gaitu.

Jaunā "Terminators" daļa ar Arnolda Švarcnegera atgriešanos tika ļoti gaidīta un tieši aktiera piedalīšanās tika uzskatīta par projekta veiksmes atslēgu, tomēr filma "Terminators: Genisys" neguva gaidītos panākumus.

Filmas "Terminators: Genisys" globālie kases ieņēmumi pārsniedz 440 miljonus ASV dolāru, no kuriem ASV tā nopelnījusi tikai 89 miljonus dolāru.

Šāda neveiksme mudinājusi režisoram Deividam Elisonam uz nenoteiktu laiku atlikt filmas jaunākās daļas filmēšanu un daudzi kino kritiķi pieļauj, ka tās varētu būt arī franšīzes beigas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas