ASV kinoteātros spožu debiju piedzīvo detektīvfilma «Nakts reportieris»ASV kinoteātros līdera pozīcijas iekarojusi detektīvfilma «Nakts reportieris». Nedēļas griezumā filma iekasējusi 10,9 miljonus ASV dolāru.

«Nakts reportieris» ir asinis stindzinoša krimināla rakstura drāma, kuras darbība risinās mūsdienu Losandželosas naksnīgajās ielās. Lū Blūms ir jauns, motivēts vīrietis, kurš, izmisīgi meklējot darbu, uzduras Losandželosas pagrīdes kriminālžurnālistikai un visām ar to saistītajām rūpēm, problēmām un azartam.

Atradis grupiņu ārštata operatoru, kuri filmē auto avārijas, ugunsgrēkus, slepkavības un citas ārkārtas situācijas, Lū izkonkurē citus nakts reportierus un iegūst labi apmaksātu darbu prestižā Losandželosas televīzijā. Saņemot palīdzību no TV kanāla direktores Ninas, Lū ātri kļūst par vienu no pazīstamākajiem nakts reportieriem ne tikai Losandželosā, bet visā Kalifornijā un pat aiz štata robežām. Meklējot kārtējo sensacionālo stāstu, Lū pats kļūst par jaunākās sensācijas galveno varoni.

Uz otro vietu noslīdējusi pagājušās nedēļas līdere šausmu filma «Ouija», kas noapaļojot, gluži tāpat kā "Nakts reportieris", iekasējusi 10, 9 miljonus ASV dolāru.

Trešo vietu nemainīgi saglabājusi Devida Eijera asa sižeta grāvējfilma «Niknais» ar Bredu Pitu titullomā. Nedēļas griezumā filma iekasējusi 9, 10 miljonus.

Nemainīgu ceturto un piekto vietu saglabājušas arī filmas «Neatrodamā» un «Dzīves grāmata». Nedēļās laikā attiecīgi iekasējot 8,8 un 8,3 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas