Bauskas pilī uzstāsies teātra un kino aktrise Sigita Jevgļevska8.novembrī, plkst. 17:00 Bauskas pils muzejā ar koncertprogrammu - „Mēs nākam iz zaļas zāles”- uzstāsies Liepājas teātra un kino aktrise Sigita Jevgļevska un ģitārists Kristens Kupčs. Šis būs Romantiskās mūzikas koncerts, kurā skanēs tautā iemīļotas dziesmas, kas mīsies ar Māras Zālītes dzejas lasījumiem.

Koncerts adresēts tiem, kuri meklē ceļu lielajā dzīvē un visiem, kuri domā par Latvijas nākotni.

Aktrise apgalvo, ka dzejoļi paši viņu atrod un tikšanās ar dzejnieci Māri Zālīti iedvesmojuši radīt jauno koncertprogrammu „Mēs nākam iz zaļas zāles”.

Sigita Jevgļevska: „Mums visiem kopīgi jāapzinās, bez mums nebūs Latvijas! Arī Māra Zālīte savā dzejā bieži vien meklē atbildes uz jautājumiem par šodienu, par nākotni – ilgām un sapņiem, kas reizēm mēdz arī piepildīties”.

Sigita Jevgļevska ir teātra un kino aktrise, kuru vairums ļaužu atpazīs kā Ievu no populārā televīzijas seriāla "Likteņa līdumnieki". Viņa ir Liepājas teātra aktrise kopš 1993.gada. Paralēli darbam teātrī, jau ilgāku laiku sadarbojas ar dzejniekiem un lasa dzeju, spēlējusi izrādēs "Mazais princis", "Nakts Venēcijā", "Lilioms", "Trīs māsas", "Stikla kalns", "Medusmēnesis", "Bērniņi" un daudzās citās.

Aktrise spēlējusi un dziedājusi arī mūziklos "Kaupēn, mans mīļais", "Neglītais pīlēns", "Hotel Kristina", "Dāmu paradīze", "Dāvana mūsdienu sievietei", "Agrā rūsa" u.c. Sigita dzied kopš bērnības, rakstījusi arī dziesmas un ar savu grupu kā soliste savulaik piedalījusies mūzikas un mākslas festivālā "Bildes".  Aktrises pirmā koncertprogramma „Avotā plaukstas
mērkt..." izveidota 2009.gadā .

Biļetes var iegādāties Bauskas pils kasē un rezervēt pa tālruni 63923793, 63922280 vai e- pastu bauska.pils@e-apollo.lv. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30min pirms pasākuma.

Biļetes cena: 5,- Eur

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas