Baha kamermūzikas vasaras koncerts Rīgas Svētā Jāņa baznīcā


29. jūnijā plkst. 19.00 visi rīdzinieki un Rīgas viesi tiek aicināti uz Baha kamermūzikas vasaras koncertu Rīgas Svētā Jāņa baznīcā, kurš ir vienīgais festivāla koncerts Rīgas ietvaros šovasar.Koncertu sniegs prestižais Latvijas Radio Koris diriģenta Sigvarda Kļavas vadībā. Sigvards Kļava ir viens no Latvijas ievērojamākajiem diriģentiem, diriģēšanas pedagogs, producents. Latvijas Radio kora mākslinieciskais vadītājs kopš 1992. gada. Sigvarda Kļavas mērķtiecīga darba rezultātā Latvijas Radio koris izveidojies par starptautiski pazīstamu vokāli spilgtu vienību, kur katrs dziedātājs ir radoša individualitāte.


Latvijas Radio koris ir atzīts par vienu no labākajiem profesionālajiem kamerkoriem Eiropā, kā arī Latvijā koris septiņas reizes ir saņēmis profesionālo sasniegumu augstāko novērtējumu Latvijas mūzikā – Lielo mūzikas balv. Šobrīd Radio koris aktīvi koncertē gan Latvijā, gan ārpus tās sniedzot aptuveni 60 koncertus gadā.


Koncerta programmā būs dzirdami izcilākie a capella darbi korim ļaujot klausītājam aizceļot laikā līdz pat Renesanses laikmetam un atkal atgriezties mūsdienās. Koncertprogrammā būs dzirdami J.S.Bach, A.Hillborg, J.Cage, P.Vaska un citu izcilu komponistu skaņdarbi.


Biļetes pieejamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas