Festivālā “Summer Sound” uzņems kadrus filmai “Izlaiduma gads”


Mūzikas festivāla "Summer Sound Liepāja" apmeklētājus 6. jūlijā sagaida pārsteigums – vakara kulminācijā uz OKartes Pludmales skatuves kāps neeksistējoša grupa "The Front Line", kas patiesībā ir četri topošās filmas "Izlaiduma Gads" aktieri. Viņi izpildīs dziesmu "Too Close To You", un kadri ar viņu uzstāšanos nokļūs režisora Andra Gaujas topošajā spēlfilmā "Izlaiduma Gads", kas pie skatītājiem nonāks jau nākamgad.


Tieši kurā brīdī notiks šis pārsteigums, pagaidām netiek atklāts, taču ir zināmi izdomātās grupas "The Front Line" aktieru vārdi – tās ir melnīgsnējās skaistules Lingita Lina Bopulu un Aminata Diarra, kā arī aktieri Ivars Auziņš un Dāvis Auškāps. Dziesmas"Too Close To You" ierakstā, kas skanēs no skatuves, patiesībā ir dzirdama festivālā gaidāmās grupas "The Briefing" solistes Kristīnas Dobeles balss, bet instrumentālo aranžējumu veidojuši grupas "The Hobos" mūziķi Mārtiņš Burkevics, Egons Kronbergs un Vilnis Krieviņš sadarbībā ar festivālā gaidāmās grupas "Dzelzs Vilks" līderi Juri Kaukuli un Gati Ziemu no apvienības "Nepilngadīgā Anna", kas papildinājuši ģitāras partijas. Ieraksts tapis Ingus Baušķenieka ierakstu studijā "Bicycle Systems" paša Baušķenieka virsvadībā.


Dziesmas mūzikas autors ir filmas režisors Andris Gauja, bet tekstu sacerējis Kaltenē dzīvojošais, Čikāgā dzimušais dzejnieks Pēteris Cedriņš. Tieši "Summer Sound" ietvaros notiks dziesmas tikko pabeigtā ieraksta pirmatskaņojums, un tālāk dziesma tiks piedāvāta radiostacijām.


Filmas režisors ir Andris Gauja, scenārija autors Lauris Gundars, operators Aleksandrs Grebņevs, producenti Andris Gauja un Guna Stahovska, māksliniece Ilze Kauliņa. Filma ir Latvijas un Krievijas kopražojums, kur Latviju pārstāv filmu studija Riverbed, bet Krieviju – Maskavas filmu studija "Horosho Production".

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas