Kultūras telpā “3 Māsas” uzstāsies grupa “Sus Dongo”



Grupa „Sus Dungo” 15. novembrī plkst. 20.00 ielūdz uz rudenīgu noskaņu koncertu jaunajā kultūras telpā “3 Māsas”. Šajā koncertprogrammā paredzēta ne tikai mūzika, bet arī dzejiskas performances, kas saistītas ar jūru, liedagu un rudeni.

„SusDungo” meitenes pārstāv indie-folk žanru ar krāšņiem instrumentiem, to skaitā arfu, flautu un akordeonu.Tā ir jaunības, patiesas brīvības un improvizācijas pildīta mūzika. Kopā meitenes rada siltu un mājīgu atmosfēru, kas mijas ar oriģinālmūziku un graciozu sievišķību.

„Rānda Loul” tulkojumā no mūsu zemes pirmās pamatvalodas, Līvu valodas, nozīmē - Liedaga dziesma. Šis ir stāsts par redzējumiem, atmiņām un notikumiem vietā, kur sastopas debesis ar zemi, ūdeni un uguni, saulei nogrimstot, lai atkal uzaustu. Vietā, kur sastopas bezgalīgais ar mūžīgo, nepastāvīgais ar izzūdošo, kur upes ieplūst un laivas aizplūst, kur cilvēki satiekas un izšķiras, kur pazūd, lai atrastos, kur sastopam sevi pašu.

Koncerta skanējumu papildinās arī citādākas skaņas - „Sus Dungo” šobrīd aktīvi strādā pie topošā albuma, un šajā koncertā būs iespēja dzirdēt arī dažus no šī albuma skaņdarbiem.

Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuparadize.lv un “Biļešu Paradīze” kasēs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas