Bērnu svētki Kalnciema kvartālā


1.jūnijā no plkst.10.00 līdz 16.00 par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai Kalnciema kvartālā notiks Bērnu svētki, kā arī norisināsies tirdziņš, kurā liela uzmanība tiks veltīta vietēja ražojuma bērnu precēm un produktiem.


Plkst.12.00 uz Kalnciema kvartāla pagalma skatuves uzstāsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri ar koncertu no izrādes „Īstā bērnība”, kura tapusi sadarbībā ar mūziķi Kārli Kazāku un Latvijas Nacionālā teātra aktieriem.


Plkst.13.30 koncertam „Īstā bērnība” noslēdzoties uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps izdevniecības "Liels un mazs" priekšā lasīšanas kustība „Pārdaugavas Priekšālasītāji”. Paralēli bērnu priecēs multiplikācijas filmu programmas.


Paralēli koncertam no plkst.12.00 tirdziņa teritorijā notiks dārgumu meklēšanas spēle bērniem – slēpņošana, betKalnciema kvartāla galerijā norisināsies radošā darbnīca bērniem „Pasaules bērni”. Kalnciema kvartāla dārzā būs iespēja pūst lielos ziepju bubuļus profesionāļu pavadībā, kā arī sacensties par lielākā burbuļa balvu. Darbosies karuselis.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas