No 24.līdz 26. maijam Vērmanes dārzā ieskandēs vasaru


Nedēļas beigās – no 24. līdz 26.maijam Rīgā, Vērmanes dārzā gaidāma plaša atpūtas, kultūras un sporta programma starptautiskā alus festivālaietvaros. Komandu spēles, rekordu uzstādīšanas sacensības, konkursi, populāru mūziķu uzstāšanās trīs dienu garumā uz trim skatuvēm ikviena gaumei un noskaņojumam.


„Trīs dieniņas”, bet ne „trīs naksniņas” Rīgas Vērmaņdārzā sportiskas, jautras un muzikālas vasaras ieskandināšanu atraktīvā pasākuma vadītāja Armanda Simsona virsvadībā varēs baudīt kā rīdzinieki, tā tuvāki un tālāki viesi.


Kā uzsver starptautiskā alus festivāla „LatviaBeerfest 2013” izklaidējošās daļas producents Aigars Dinsbergs, „tie būs svētki ikvienam. Esam parūpējušies, lai Vērmanes dārzā labi justos jebkura temperamenta, gaumes un vecuma apmeklētājs. Latviabeerfest redzu kā svētkus, kurā, apvienojot spēku, atraktivitāti, inteliģenci un tautas humoru, pulcējas ikviens ģimenes loceklis un katrs tajā atrod sev tīkamāko nodarbi un atpūtas iespēju”, turpina producents.


Lai arī festivāla oficiālā atklāšana notiks piektdien plkst. 16 un to ieskandēs atraktīvās kurzemnieces - Suitu sievas, festivāla viesi parkā varēs ierasties jau no plkst.11 rītā. Populārās un džeza mūzikas mīļotājus priecēs apvienība „Bunch of Gentlemen”, jauniešu rokgrupa „Colt”, „Bloody Heels”, „Apple machine” un citas. Plkst. 21 ar savu koncertprogrammu uz Lielās skatuves uzstāsies brāļi Auzāni un Slavenais Jersikas orķestris.


Piesātināto sestdienas programmu jau no plkst. 10 ieskandinās radošo bērnu un jauniešu studija „Zvaigžņu sala”, temperamentīgā muzikālā apvienība „Čigānzēni”, uzstāsies kantrimūzikas grupa „Klaidonis”, atraktīvais akordeona virtuozs Sergejs Ivanovs, kā arī jauniešu mūziķu grupas „The Twins Peek, „Neon Saturdays”, „2tie” un daudzi citi. Dienu noslēgs populārās jauniešu grupas „PeR” (no pl. 21:00) un „Bermudu divstūris” (no pl. 22:00).


Arī svētdienas programma būs gana blīva. Rīta cēliens tiks atvēlēts bērnu muzikālām rotaļprogrammām, no plkst. 14 uzstāsies populārā grupa „Triānas parks”, savukārt vēlāk būs skatāms komiķes Jolandas SUVOROVAS humoršovs, kabarē apvienība „Gapoljeri”, grupa „Useful” un daudzi citi mākslinieki un mūziķu apvienības. Festivāls noslēgsies ar leģendārās grupas „Pērkons” uzstāšanos, kas Vērmanes dārzā koncertēs savas Latvijas tūres „Sapumpurots zars” ietvaros.


Katru festivāla dienu notiks spēka, veiklības, prāta un atjautības sacensības visai ģimenei, atrakcijas, komandu spēles, stafetes, dažādu rekordu uzstādīšana, virves vilkšanas sacensības starp alus darītavu faniem, titulu "Spēcīgākais krampis", "Skaļākā rīkle", "Mis Latviabeerfest 2013" noteikšana, "Dullā desmitnieka", spēkavīru un Bučošanās sacensības.


Latviabeerfest 2013 rīko pērn dibinātā biedrība Alus brālība. Tā tika radīta ar mērķi - atjaunot senās alus tradīcijas, izglītot un apvienot alus kultūras entuziastus.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas