Briti par visu laiku garlaicīgāko filmu atzinuši Holivudas grāvēju “Greja piecdesmit nokrāsas”Lielbritānijas kino kritiķi un skatītāji nosaukuši visu laiku garlaicīgāko filmu. Šis neglaimojošais gods ticis erotiskajai filmai "Greja piecdesmit nokrāsas".

Skandalozais, erotiskais romāns “Greja piecdesmit nokrāsas” sabiedrībā radīja īstu sensāciju, trīs mēnešu laikā pārdodot 31 miljonu romāna eksemplāru. Otra gaidāmā sensācija ir topošā filma, kas būs balstīta uz britu autores E. L. Džeimsas triloģiju grāmatas.

Filma, sekojot grāmatas sižetam, vēsta par literatūras studenti Anastasiju Stīlu, kas iepazīstas ar pievilcīgo miljardieri Kristjenu Greju. Viņu iepazīšanās drīz pāraug kaislīgā mīlas dēkā, kurā Ana atklāj savas neparastās vēlmes, kā arī Kristjena Greja tumšo noslēpumu, ko viņš rūpīgi slēpj savas ārēji tik nevainojamās dzīves aizsegā.

Pēc britu domām, šī filma ir visu laiku garlaicīgākā kino ekranizācija. Par to nobalsojuši 34% respondentu.

Otrajā vietā filmu antireitingā ar 29% balsu ierindojusies 1999. gadā uzņemtā šausmu filma "Blēras ragana: Kursadarbs no viņsaules", bet trešajā vietā - "Zvaigžņu karu" sērijas pirmais prīkvels "Zvaigžņu kari: I daļa – Ļaunumu vēstošā vīzija", par kuru nobalsojuši 26%. Tikpat balsis atdotas par filmu "Kuprainais kalns" (26%).

Skatītājus garlaikojušas arī filmas - "Transformeri" (24%), "Vaniļas debesis" (20%), "Septiņi gadi Tibetā (19%) u.c.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas