Būs skatāma fotogrāfes Elīnas Ozolas personālizstāde „Dziļāk”

No 9. maija līdz 9. jūnijam mājīgajā kafejnīcā „Mierā”, vienā no aktīvākajām mākslas iestādēm radošajā, būs skatāma fotogrāfes Elīnas Ozolas personālizstāde „Dziļāk”. Izstādes atklāšana notiks 9. maijā plkst.18.00, muzicēs dziedātāja Elīna Starķe.

Fotogrāfijās, kas aplūkojamas izstādē, savijas stāsts par sievietes iekšējo pasauli. Tas ir ieskats sievietes dzīlēs - par sevis meklējumiem, piepildījumu, par apjukumu, tumsu un par gaismu, kas tai seko. Stāsts par alkām, iekāri un vēlmēm. Par gribasspēku un drosmi. Par prioritātēm un lomām sievietes pasaulē.

Fotogrāfijas veidotas abstrakti meditatīvā stilā, izmantojot krāsu un ūdens saspēli un ikvienam izstādes apmeklētajam atklās atšķirīgas sajūtas un asociācijas. Ikviens saskatīs sev ko tuvu un gūs izpratni par lietām pēc savas vērtību skalas.

„Šīs fotogrāfijas vēlējos izveidot tā, lai tās savā ziņā būtu kā meditācija, lai cilvēks, skatoties tajās, ienirtu domās un radītu pats savu fantāzijas lidojumu. Lai katrs skatītājs veidotu savu pasauli, pēc savas iztēles un apkārtējās vides redzējuma," stāsta fotogrāfe.

Kā uzskata Latvijas Kultūras koledžas studente, izstāde viennozīmīgi neatstās nevienu vienaldzīgu. Tā uzmundrinās un remdinās. Darbi būs kā veldzējošs malks pēc grūtas darba dienas vai kā motivējošs lādiņš, kas dos enerģiju iedvesmai, vērtību sistēmas pārskatam un jaunām atklāsmēm.

Foto izstāde „Dziļāk” ir Elīnas Ozolas diplomdarba izstāde, noslēdzot studijas Latvijas Kultūras koledžā un uzsākot gaitas profesionālajā jomā.

Izstādi atbalsta kafejnīca “Mierā”, Latvijas Kultūras koledža un Erafoto.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas