Busulis ieskandina „Origo Summer Stage”


Jau ceturto gadu visas vasaras garumā rīdzinieki un galvaspilsētas viesi tiek aicināti uz pilsētas vasaras kultūras aktivitāšu centru „Origo Summer Stage”. Jauno vasaras sezonu uz „Origo Summer Stage” skatuves atklāja Māra Briežkalna kvintets, kurā muzicēja pazīstamie mūziķi Intars Busulis, Gints Pabērzs, Viktors Ritovs, Edvīns Ozols un Raimonds Macats, kā arī daudzsološā grupa “Komla” no Lielbritānijas.


„Origo Summer Stage” ceturtās sezonas atklāšana norisinājās Stacijas laukumā pie t/c „Origo”, kad pirmos vasaras akordus ieskandināja Intars Busulis un Māra Briežkalna kvintets ar koncertprogrammu „Latvian Evergreens”.


Savukārt, pēc tam pašā pilsētas sirdī uzstājās grupa „Komla” no Lielbritānijas, kurai mūzikas zinātāji tuvākajos gados sola spožu nākotni un topu virsotnes. Grupa „Komla” jau šobrīd sevi ir pierādījusi, kā spēcīgu „dzīvā” izpildījuma rokgrupu, kas ar ģitāru palīdzību var iekustināt jebkuru publiku. Grupa nesen izdevusi savu pirmo ierakstu, kura izveidē sadarbojusies ar visā pasaulē pazīstamās Lielbritānijas grupas „Muse” producentu Polu Rīvu (Paul Reeve).


Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus – Imantdienas, Rīgas Ritmi, Saulkrasti Jazz, Summertime – aicina Inese Galante, Jaunais Vilnis.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas