Čellu trio „Melo-M” Latvijas turneju atklās JelgavāČellu trio „Melo-M” februāra sākumā dosies jaunās koncertprogrammas „No meža mēs nākam” Latvijas turnejā, atklāšanas koncertu sniedzot Jelgavas Kultūras namā 13. februārī.

Latvijas turnejas koncertos „Melo-M” atskaņos gan jaunas kompozīcijas, gan pašas populārākās melodijas no grupas repertuāra.

„Ļoti priecājamies, ka mūsu jaunās Latvijas turnejas atklāšanas koncerts notiks tieši Jelgavā – pilsētā, kur daudzkārt esam muzicējuši un vienmēr esam laipni sagaidīti. Ne viens vien koncerts Jelgavā aizritējis kā neaizmirstams piedzīvojums, gūstot abpusēju enerģijas lādiņu un dodot prieku gan klausītājiem, gan mums pašiem. Esam sagatavojuši jaunu programmu un ceram, ka tā būs arī šoreiz,” teic „Melo-M” mūziķi.

Koncertprogrammas "No meža mēs nākam" pamatā ir "Melo-M" dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas, kas radītas tieši šim izpildītāju sastāvam.

Lai gan "Melo-M" repertuārā līdz šim dominējušas īpašas versijas par populārām mūzikas tēmām, Kārlim Auzānam ir liela komponista pieredze, gan rakstot mūziku teātra izrādēm "Piafa", "M Butterfly", "Pīters Pens" un "1984", gan komponējot tēmas kinofilmām. Līdz ar to jaunajā programmā ieskanēsies arī daži pazīstami motīvi.

Jauno koncertprogrammu „No meža mēs nākam” čellu trio „Melo-M” pirmatskaņoja lielkoncertos Rīgas Kongresu namā pagājušā gada nogalē, gūstot lieliskas publikas atsauksmes.

Līdztekus jaundarbam Latvijas turnejas koncertos skanēs arī populārākie skaņdarbi no iepriekšējo gadu koncertprogrammām, kuri „Melo-M” oriģinālajā un atraktīvajā izpildījumā valdzinājuši klausītājus ne vien pašu mājās, bet arī koncertturnejās tālu aiz Latvijas robežām.

Latvijas turnejas koncertos kopā ar „Melo-M” čellistiem Kārli Auzānu, Miķeli Dobičinu un Jāni Paulu muzicēs arī pieredzes bagātais situminstrumentālists Miķelis Vīte.

Biļetes uz koncertu Jelgavas Kultūras namā 13. februārī iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas