Čellu trio “Melo- M” piedalīsies Lietuvas EirovīzijāČellu trio "Melo-M" nupat laidis klajā jaunu videoklipu „I Feel Good”, bet jau šīs nedēļas nogalē kā īpašie viesi piedalīsies Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases šovā kaimiņvalstī Lietuvā.

„Melo-M” uzstāsies gan tā atklāšanā, gan noslēgs pārraidi. Lietuvā trio viesosies jaunajā sastāvā - grupā kopā ar Kārlis Auzānu muzicē jaunie čellisti Miķelis Dobičins un Jānis Pauls.

Uzstāšanās iecerēta vērienīga - kopā ar "Melo-M" muzicēs divi bundzinieki un priekšnesumu papildinās arī moderno deju grupa.

"Melo-M" jau vairākus gadu regulāri koncertē kaimiņvalstī Lietuvā un drīzumā piedalīsies arī citos liela mēroga TV šovos.

Tikmēr Latvijā "Melo-M" laiž klajā jaunu videoklipu, kas tapis Džeimsa Brauna dziesmai "I Got You". Klipa režisore ir Aija Strazdiņa, tas uzņemts gan Dailes teātra pagrabtelpās, gan āra apstākļos mīnus 25 grādu salā.

Dziesma "I Feel Good" tieši atspoguļo "Melo-M" jaunās koncertprogrammas "Dejas" noskaņas, kuras martā, aprīlī un maijā ikkatrs varēs izbaudīt trio Latvijas turnejas koncertos Mārupē, Inčukalnā, Olainē, Valmierā, Bauskā, Ogrē Ropažos, Ķekavā, Siguldā, Jelgavā, Cēsīs, Lielvārdē, Valkā un Liepājā.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas