Ceturtdien notiks labdarības velobrauciens SOS bērnu ciematu atbalstam


Ceturtdien, 5. jūlijā plkst. 19.00, notiks labdarības velobrauciens, kurā vairāki desmiti velosipēdistu veiks distanci SOS bērnu ciematu atbalstam. Labdarības velobrauciena maršruts veidots, savienojot divus no populārākajiem Rīgas vasaras atpūtas un izklaides centriem. Tā starts tiks dots Kaņepes Kultūras centrā, Skolas ielā 15, bet tālāk velobraucēji dosies uz Kalnciema kvartālu Kalnciema ielā 35.


Labdarības velobraucienā piedalīsies dažādas komandas – raidījuma Mūsdienu Latvijas garša komanda un Elīna Doļģe, raidījuma Ziemeļu puse komanda: Uģis Olte, Gustavs Terzens, Marta Selecka, Inga Praņevska, Electra, AISEC, Radošu efektu darbnīcas RED un piedzīvojumu organizācijas Lūzumpunkts komandas. Piedalīsies arī producente Alise Ģelze, blogere Dace Grimze un citi sabiedrībā zināmi un iecienīti velobraucēji. Velobraucienu atbalsta Latvijas Riteņbraucēju apvienība, velo studija MiiT un citi. Dalībniekus uzmundrinās tā vadītājs velosportists Toms Alsbergs, bet tehnisko atbalstu sniegs Erenpreiss velosipēdu darbnīca.


Pulcēšanās Kaņepes Kultūras centrā – no plkst. 18:00. Katrs, kurš uzrādīs savā viedtālrunī lejupielādētu Hope Relay aplikāciju, varēs iegādāties spēka un veselības dzērienu par īpašu cenu.


Pievienoties šim braucienam un tādējādi papildināt ziedojumu bērniem SOS ciematu audžuģimenēs var ikviens, kurš lejupielādējis Samsung Iedvesmas skrējiena Hope Relay aplikāciju, kas izveidota šai labdarības akcijai. Vēl līdz jūlija vidum Samsung ziedos 1 eiro par katriem 3 noskrietiem, ar velosipēdu nobrauktiem vai citādi aktīvi veiktiem un ar aplikāciju Hope Relay reģistrētiem kilometriem. Aplikācija bez maksas pieejama Samsung Apps, Google Play un App Store.


Samsung Iedvesmas skrējienā Hope Relay līdz šim savākti vairāk nekā 13 500 eiro SOS bērnu ciematiem un veikti gandrīz 40 000 kilometru.


Vairāk informācijas: http://www.samsung.com/lv/london2012/samsung-hope-relay/


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas