Dabas muzejā norisināsies ģimenes diena „Vai pazīsti sēnes?”Sestdien, 27. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā norisināsies pirmā jaunās sezonas ģimenes diena, kas veltīta bagātīgajai sēņu pasaulei.

Ģimenes dienas ir izglītojoši pasākumi, kuros bērniem kopā ar pieaugušajiem iesaistošā veidā muzeja speciālisti piedāvā izzināt dažādas dabaszinātņu tēmas. Ģimenes dienas notiek katra mēneša pēdējā sestdienā.

Šoreiz pasākumā pētīsim bagātīgo sēņu pasauli. Apmeklētāji varēs aplūkot sēnes palielinājumā, noskaidrot, kas ēd un kas neēd sēnes, kā un kur labāk sēņot. Aicināsim apskatīt arī sēņu mini izstādi. Ja jums gadījies atrast kādu interesantu sēni, droši ņemiet līdzi, varbūt tieši jūsējā būs jauns eksponāts izstādē!

Atnākot uz pirmo ģimenes dienu 27. septembrī, saņemsiet speciāli sagatavotu dalībnieka pasi, kurā varēsiet krāt zīmodziņus par katra pasākuma apmeklējumu. Cītīgākos dalībniekus maijā aicināsim uz noslēguma pasākumu un dāvāsim pārsteiguma balviņas.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, dalība ar muzeja ieejas biļetēm. Vairāk informācijas mājas lapā www.dabasmuzejs.gov.lv.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas