Dailes teātrī top baisa melodrāma „Ugunsgrēki”8.janvārī Dailes teātra Mazajā zālē notiks pirmizrāde Važdi Muavada baisajai melodrāmai „Ugunsgrēki”. Jauniestudējuma režisors ir Mārtiņš Eihe.

Kanādas dramaturga un režisora Važdi Muavada (1968) lugā „Ugunsgrēki” (2004) savijas stāsts par mīlestību, stāsts par naidu un stāsts par samierināšanos.

Lai izpildītu mātes pirmsnāves vēlēšanos, Navālas bērniem ir jāatgriežas viņas pagātnē, jāiepazīst savs tēvs un savs brālis, jāatrod savas saknes un savas dzīves jēga. Izrādes varoņiem ir jānoiet visai šausminošs ceļš – no vienas vietas uz citu, no tagadnes uz pagātni, no klusēšanas uz atzīšanos. No sākuma uz beigām – lai beidzot varētu būt kopā.

Izrādē „Ugunsgrēki” spēlēs aktieri Ilze Ķuzule-Skrastiņa , Ieva Segliņa, Gints Andžāns, Gints Grāvelis, Intars Rešetins, Elīna Dzelme, Dārta Daneviča un Dainis Grūbe.

Režisors Mārtiņš Eihe ir arī jauniestudējuma kostīmu mākslinieks, scenogrāfe ir Ieva Kauliņa, gaismu mākslinieks – Ivars Tilčiks. Lugu no franču valodas tulkojusi Inga Rozentāle-Pejū.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas