Dailes teātris aicina uz jauniestudējumu “12. diena”14. martā Dailes teātra Kamerzālē notiks jauniestudējuma „12. diena” .

Izrādē „12. diena”, kam dots apzīmējums „4 aptumsumi bez starpbrīža”, četri dažāda vecuma latviešu dramaturgi - Lauris Gundars, Jānis Balodis, Ansels Kaugers un Ivo Briedis - pēta četras dažādas paaudzes. Kad cilvēkam ir 18 gadi, viņš raugās uz dzīvi pavisam citādi nekā tad, kad viņam ir ap 70. Visus personāžus skatītājs sastop kādā viņiem ekstrēmā dzīves brīdī – dienā, kad visus Zemes iedzīvotājus skar Saules aptumsums. Vai tas ir iemesls eksistenciāliem secinājumiem un attiecīgiem lēmumiem? Un vai mēs vispār vēlamies skatīties debesīs, kur ir tik daudz nezināmā un biedējošā?

Jauniestudējumā, kura režisors ir Mihails Gruzdovs, spēlēs aktieri Lidija Pupure (Silvija), Olga Dreģe (Lidija), Aldis Siliņš (Edgars), Lauris Dzelzītis (Saša), Ligita Skujiņa (Lilita), Valdis Liepiņš (Vilnis / Guntis), Ivars Auziņš (Lulu) un Kristaps Rasims (Dāvids). Izrādes scenogrāfe un kostīmu māksliniece ir Ieva Kauliņa.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas