Darbu uzsāk lielākais Ziemassvētku tirdziņš Rīgā!Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, 4.decembrī darbu uzsāks lielākais Ziemassvētku tirdziņš – t/c Domina Shopping tradicionālais svētku tirdziņš. Tajā piedalīsies 120 tirgotāji no visas Latvijas, nodrošinot iespēju iegādāties gan dāvanas ģimenei un draugiem, gan sagādāt visu nepieciešamo svētku galdam un mājīgai atmosfērai.

Domina Shopping tradicionālais svētku tirdziņš būs lieliska vieta tiem, kam ir būtiska preču kvalitāte un izcelsme. Visas tirdziņā nopērkamās preces ir ražotas Latvijā, un tās rokām darinājuši pašmāju meistari un amatnieki no visas Latvijas. Tirdziņā būs iespējams iegādāties daudzveidīgus adījumus – cimdus, cepures, šalles, ādas izstrādājums – jostas, somas, rokassprādzes un pat krāšņas matu rotas, koka rotājumus, stikla eņģeļus un mozaīkas gan eglītes rotāšanai, gan dāvināšanai, liela izmēra, latvisku formu sveces, metāla kalumus un dzintara rotas, keramikas un porcelāna traukus un, protams, Cherry Picking maģiskās gaismas virtenes.

“Šogad vēl vairāk nekā citus gadus ir palielinājies pieprasījums pēc Latvijā ražotām precēm. Arī Domina Shopping, atbalstot vietējos ražotājus, jau 6 gadu rīko par tradīciju kļuvušo Ziemassvētku tirdziņu. Tā laikā, siltumā un omulīgā svētku atmosfērā, apmeklētājiem ir iespējams satikt tirgotājus un pašus ražotājus, apskatīt to meistardarbus un izvēlēties labākās dāvanas saviem mīļajiem,” stāsta t/c Domina Shopping mārketinga vadītāja Dace Podkalne.

Īpaši iepriecināti būs vietējās modes cienītāji, jo šogad plašā klāstā pārstāvēti dažādi apģērbu un aksesuāru ražotāji, tostarp moderno ādas somu ražotājs Tatis un ādas izstrādājumu ražotājs Buduart, īpašo rotu ražotājs MADDE, individuālās UNIQ cepures un MOSHMOSH ar savu populāro produktu – latviešu stilistikā darinātajiem legingiem. Tāpat ar plašu Latvijā ražotu modes preču klāstu tirdziņā piedalīsies Miera ielas dizaina veikals M50.

Plašs produkcijas piedāvājums būs pieejams arī veselīgo saldumu mīļiem. Acis un vēderu priecēs apgleznotas šokolādes un Šoko Pasta krāšņās tāfelītes, bet AmiClay šokolādes instrumenti pārsteigs ar savu neordināro izskatu. Veselīga uztura piekritējus iepriecinās dabīgie našķi – sēklu muss, smiltsērkšķu sukādes, bišu medus un gardas zāļu tējas.

Ziemassvētku tirdziņš t/c Domina Shopping darbosies katru dienu no 4. līdz 31.decembrim no plkst. 10:00 līdz 21:00. Svētku dienās 24.decembrī un 31.decembrī tirdziņš darbosies no plkst 10:00 līdz 20:00, bet 25.decembrī – no plkst. 12:00 līdz 20:00.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas