Dikļu pilī notiks Latvijas jauno izpildītāju konkurss “Eņģeļu balsis”


1.decembrī Dikļu pilī – dienu pirms Pirmās Adventes notiks Latvijas jauno izpildītāju konkurss "Eņģeļu balsis", konkursā piedalīties aicināti dziedošie bērni un jaunieši no visas Latvijas, vecumā no 5 – 20 gadiem, informēja konkursa organizatori.


Lai piedalītos konkursā dalībniekiem jāsagatavo viena latviešu komponista Ziemassvētku dziesma, vai dziesma, kas atbilst ziemas tematikai un noskaņai.


Konkursa žūrijā būs komponists Valts Pūce, kuram uzticēti žūrijas priekšsēdētāja pienākumi kā arī Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte un dziedātājs kā arī grupas "Autobuss debesīs" solists Marts Kristiāns Kalniņš. Konkursu vadīts Evelīna Strazdiņa.


"Ziemassvētku laiks ir brīdis, kad ne tikai svinēt svētkus, bet arī sagādāt kādam citam svētkus un tieši to mēs arī aicinām darīt – radīsim svētkus, priecāsimies un svinēsim svētkus visi kopā – 1.decembrī Dikļu pilī," aicina konkursa idejas autors un producents Sandis Mohovikovs.


Lai pieteiktos Latvijas jauno izpildītāju konkursam "Eņģeļu balsis", jāaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, ko līdz ar nolikumu un plašāku informāciju var atrast mājas lapā – www.engelubalsis.lv.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas