Regnārs Vaivars veido”Gogolmogoli”


Režisors Regnārs Vaivars pašlaik aktīvi strādā pie jaunas izrādes ''Gogolmogols'', kuras pirmizrāde gaidām jau 9. novembrī.


Sadzīviskā traģikomēdija "Gogolmogols" veidota pēc ukraiņu dramaturģes Natālijas Vorožbitas lugas, savai debijai Liepājas teātrī to lokalizējis pats režisors.


„Ir forši – līdz šim šajā teātrī neko neesmu iestudējis, bet man patīk – gan pilsēta, gan darbs ar aktieriem. Domāju, ka izrāde būs interesanta,” vārdos skops ir Regnārs Vaivars.


Iestudējums tiek veidots savdabīgā un mistiskā manierē vairākos slāņos.


Kādā Latvijas nostūrī ierodas divi franču puiši – Lūkass un Damiens. Pēc kopā pavadīta vakara ar vietējiem iedzīvotājiem, atklājas, ka nakts laikā notikusi slepkavība. Paši pret savu gribu viņi ir spiesti uzkavēties vēl trīs dienas un trīs naktis..


Darbība notiks divstāvīgā dekorācijā, vienlaicīgi radot iespēju skatītājiem redzēt gan to, kas notiek virszemē, gan to, kas zem zemes – pagrabā.


Lomas savā izrādē Regnārs uzticējis Kasparam Kārkliņam, Viktoram Elleram, Sandim Pēcim, Egonam Dombrovskim, Armandam Kaušelim, Edgaram Pujātam, Everitai Pjatai, Agnesei Jēkabsonei, Inesei Kučinskai un Anitai Kvālai.


Izrādes scenogrāfiju veido mākslinieks Aigars Ozoliņš, kostīmus māksliniece Anta Priedīte.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas