Dikļu pils ielūdz uz ikgadējiem pils Dārza svētkiemDikļu pils ielūdz uz ikgadējiem pils Dārza svētkiem, kas šovasar notiks 2.augustā. Svētku apmeklētājus priecēs košs muzikālais sastāvs – virtuozais taustiņinstrumentālists Džulians un atraktīvais basģitārists Roberts Rasa ar kolēģiem no MC Orķestra kopā ar apburošo dāmu duetu – Vinetu Elksni un Karīnu Tropu.

Savukārt svētku kulminācijā notiks tautā iemīļotu melodiju kopdziedāšana, kad vairāki vokālie ansambļi kopā ar Nacionālā teātra aktrisi Mariju Bērziņu un Dārza svētku apmeklētājiem varēs vienoties kopīgās dziesmās, vēlreiz iedzīvinot dziedāšanas tradīciju Dikļos, kā reiz to darīja mācītājs Juris Neikens, kurš 1864.gadā organizēja pirmos latviešu kopā dziedāšanas svētkus, liekot pamatus Dziesmu svētku tradīcijai.

Dārza svētku laikā darbosies amatnieku tirdziņš un bufete, būs pieejams Valmiermuižas alus un vīnu degustācijas, dienas gaitā pils šefpavārs Jānis Siliņš uzstāsies ar Latvijas garšu meistarklasi, apmeklētājiem būs iespēja vizināties zirga pajūgā, kā arī iemēģināt roku brīvdabas gleznošanas studijā. Jaunākos svētku apmeklētājus izklaidēs dažādas radošās darbnīcas un dārza spēles.

Biļetes pieejamas Dikļu pilī un Biļešu Paradīzes kasēs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas