“Dinamo” izsludina otro skolēnu līdzjušanas konkursuHokeja klubs Rīgas "Dinamo" un "Rīga" aicina skolēnus (1. – 12. klašu audzēkņus) piedalīties radošajā konkursā skolām „ Mācies labi un atbalsti "Dinamo" klātienē”, kurā tā dalībniekiem būs jādemonstrē sava izdoma un aktivitāte fanojot par hokeja komandām.

Konkursu organizē AS „Dinamo Rīga” sadarbībā ar Arēnu Rīga un Inbox.lv ledus halli. Konkurss norisināsies no 2011. gada 23. septembra līdz 2012. gada 10. martam.Konkursā var piedalīties Latvijas vispārizglītojošo skolu 1.- 12. klašu skolēni, kuri pieteiksies organizētās grupās apmeklēt "Dinamo" Rīga mājas spēles Arēnā Rīga septembrī, oktobrī, novembrī, decembrī, janvārī un februārī par 1 LVL, kā arī HK RĪGA spēles Inbox.lv ledus hallē un Arēnā Rīga septembrī, oktobrī, novembrī, decembrī, janvārī, februārī un martā tikai par 0,50 LVL. Konkursa dalībniekiem, apmeklējot "Dinamo" Rīga un HK "Rīga" mājas spēles, jāsagatavo speciāli līdzjušanas plakāti, tērpu noformējumi, oriģināli saukļi, kā arī maču laikā jāizceļas ar īpašu atraktivitāti un citiem interesantiem risinājumiem komandu atbalsta nodrošināšanai. "Dinamo" Rīga sezonas noslēguma pasākumā, izvērtējot skolu līdzjušanas aktivitāti un atraktivitāti konkursa laikā, tiks noskaidrotas labākās skolas, kas saņems balvas no AS „Dinamo Rīga”, kā arī iespēju tikties ar komandu.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par sportu un ar savu klātbūtni atbalstīt hokeja komandas "Dinamo" Rīga un HK "Rīga" mājas spēļu laikā, kā arī motivēt skolēnus sekmīgi mācīties, lai varētu klātienē apmeklēt "Dinamo" Rīga un HK "Rīga" mājas spēles, jo klases audzinātājam vai atbildīgajam pedagogam būs tiesības atteikt skolēnam dalību konkursā, ja viņa sekmes mācībās vai uzvedība ir neapmierinoša.

Detalizētāka informācija par konkursu, pieteikšanās kārtību un vērtēšanas sistēmu atrodama "Dinamo" Rīga oficiālajā mājas lapā dinamoriga.eu sadaļā „Skolu konkurss” - konkursa „Mācies labi un atbalsti "Dinamo" klātienē” nolikums dinamoriga.eu

Avots: nra.lv


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas