Disko 90-to gadu stilā — “Havana Club Lounge”


Trīs dienas, 17., 18. un 22. jūlijā, koncertu sākums plkst. 20.00, vispopulārākajā Jūrmalas atpūtas vietā — „Havana Club Lounge” (Dzintaru pludmalē, Turaidas ielas sākumā) – notiks virkne pasākumu “Disco 90's party”.


Diskotēkas 90-to gadu stilā Jūrmalas pludmalē – tas noteikti ir pats vērienīgākais deju pasākums šajā vasarā ar koncertiem, kuros piedalīsies visu laiku un tautu hītu izpildītāji. Katra pasākuma dalībnieka vārdam būtu jārada godbijīgas trīsas tiem, kuri atceras neaizmirstamās 90-to gadu diskotēkas, kad mūzikā ielauzās jauni stili – hip-hops, tehno-bīts un tehno-dens. Aizraujošās deju melodijas daudzi droši vien var dziedāt līdzi arī tagad. „Havana Club Lounge” viesu iemīļotie hīti “ “What is love” (“Heddaway“), “Mr. Vain” (“Culture Beat“), “I’ve Been Thinking About You” (“London Beat”) un daudzi citi ir miljoniem reižu skatīti “Youtube”. Bet šajos karstajos jūlija vakaros 90-gadu mūzikas pielūdzēji varēs ne tikai klausīties savas jaunības mūziku zem rietošās saules stariem, bet arī ieraudzīt savus 90-to gadu elkus un, galvenais, izdejoties pēc sirds patikas, kā kādreiz diskotēkās.


Iepazīstinām ar koncertu dalībniekiem:


Popmūziķis Hedevejs (Haddaway) (17. jūlijs). 90-tajos gados viņš kļuva par dzīvu leģendu un ir izdevis 28 miljonus disku, bet ar savu pirmo singlu „What Is Love” (1993) nokļuva praktiski visu Eiropas, Āzijas, Ziemeļamerikas un Latīņamerikas mūzikas topu virsotnē. Nākamie singli “Life”, “I Miss You” un “Rock My Heart” nostiprināja Hedaveja kā viena no populārākajiem 90-to gadu deju mūzikas izpildītāja slavu.


Grupa “Culture Beat” (18. jūlijs). Populārā tehno-bīta projekta grupa, ko izveidoja Torstens Fenslejs (Torsten Fenslau) kļuva par vēl vienu 90-to gadu diskotēku deju zvaigzni. Pateicoties saviem hītiem eirodens stilā – “Mr. Vain”, “Anything”, “Got to Get It” Torstena Fensleja grupa uz ilgiem gadiem nostiprinājās mūzikas topu un diskotēkās atskaņotās mūzikas sarakstu augšgalā.


Grupa “London Beat” (22. jūlijs). Pagājušajā gadā puiši jau viesojās ”Havana Lounge Beat”, un Latvijas klausītāji uzņēma tās uzstāšanās ar neizsakāmu sajūsmu. Lieliskais kvartets kļuva pazīstams tehno-dens popularitātes zenītā un, pateicoties internacionālajam sastāvam (britu ģitārists un trīs amerikāņu dziedātāji), kļuva populārs abās pusēs Atlantijas okeānam. Pateicoties singlam “I’ve Been Thinking About You” kvarteta straujā pacelšanās slavas virsotnēs 90-gadu sākumā bija vienkārši pārsteidzoša.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas