Tiks svinēti 15. Sabiles Vīna svētki


Jau pavisam drīz no 25. līdz 28. jūlijam tiks svinēti 15. Sabiles Vīna svētki, kas ikvienu pilsētas apmeklētāju priecēs ar nebeidzamu dullību pilnu rosību Sabiles pilsētas ielās un sētās, kur norisināsies gan humora, gan dzīvesprieka piesātinātas aktivitātes. Nebeidzams prieks un jautrība turpināsies četru dienu garumā, kas ieraus Jūs īstu svētku virpulī.


Vīna svētki ir viens no populārākajiem notikumiem ne tikai Talsu novadā, bet tie kļuvuši par nozīmīgu un pamanītu notikumu visā Kurzemē, kurus ik gadu apmeklē interesenti no visas Latvijas. Domājams, ka šajos svētkos ieradīsies rekordliels cilvēku skaits, jo tieši šogad tiks svinēti jau piecpadsmitie Vīna svētki.


Viens no lielākajiem Vīna svētku pārsteigumiem un gaidītākajiem notikumiem – muzikāls pikniks kopā ar grupu “The Sound Poets” un dziesminieci Aneti Kozlovsku Sabiles pilskalnā, gaidām ar nepacietību. Šogad Vīna svētkos katrs varēs pārbaudīt vai saprot to, ko saka sabilnieks Sabiles “Slengotavā” , mums ir īpaša, pašiem sava valoda… Līdzīgi kā citus gadus, arī šoreiz svētku apmeklētājiem būs iespēja pašā vasaras karstumā veldzēties, kā arī gūt asas izjūtas nošļūcot pa vīna putām Sabiles vietējā, starp Sabiles Pilskalnu un Vīna kalnu esošajā “bobsleju trasē”. Bet tos, kuriem sakrājies kas sakāms, aicinām izbaudīt “Putrotavas” piedāvātās iespējas Sabiles kultūras nama sētā, kur valdīs neparasta un emocijām pilna gaisotne. Savukārt “Vīngliemežotava” priecēs ar 5. Sabiles vīngliemežu šovu, tikmēr “Ielotavā” varēs ieklausīties ielu muzikantu radītajās melodijās. Zaļumballē lustēsimies kopā ar grupām „Apvadceļš” un „No Boundaries”. Un, protams, neatņemama Vīna svētku sastāvdaļa ir vīna tirdziņš, kur arī šogad būs iespēja nogaršot un iegādāties dažādus pašmāju vīndaru darītos mājas vīnus. Tas viss un vēl vairāk 15. Sabiles Vīna svētkos.


Zināms, ka Vīna svētku teatralizētā gājiena tēma, būs „Sabilē vētra norauj jumtu”, kur katram būs dota izdevība izpausties pēc sirds patikas. Svētku organizatori aicina ikvienu, kurš vēlas piedalīties un padarīt šo gājienu vēl jautrāku un neaizmirstamāku, droši pieteikt savu dalību iepriekš.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas