“Disney on Ice” pārveidos Arēnu Rīga par ledus karaļvalsti


Palikušas vairs tikai divas speciālās nedēļas līdz "Disney on Ice" trupas ierašanās Latvijas galvaspilsētā, tāpēc rūpīgi tiek organizētas pēdējās detaļas, lai Arēnu Rīga pārveidotu par krāsainu Disneja ledus karaļvalsti.


Kā pastāstīja šova organizētāji, milzīgs, gandrīz 900 kvadrātmetrus liels ledus laukums tiks izveidots arēnas hallē. Lai to paveiktu nepieciešamas sešas dienas un aptuveni 50 000 litri ūdens. Turklāt, ledus tiks papildus krāsots ar 1000 litriem speciālas baltās krāsas.


Uz sagatavotā ledus tiks uzstādītas krāsainas un brīnišķas šova "Svinības!" dekorācijas, lai pārvērstu arēnu par krāšņu Disneja karaļvalsti. No 16 dažādiem Disneja stāstiem vismaz 52 bērnu iemīļotākie un populārākie varoņi uz pāris stundām apmetīsies jaunajā karaļvalstī.


""Disney on Ice" šovs, ko mēs šī gada februārī vedam uz Rīgu, atšķirsies no citiem, plašā ledus laukuma, pirotehnikas pārpilnības un tēlu dažādības dēļ. Turklāt, šovam būs kultūras izziņas funkcija, jo tas iepazīstinās bērnus ar gada lielākajiem svētkiem dažādās pasaules vietās," stāsta "Seven Live" ģenerāldirektors Juras Vėželis.


Izrādes veidotāji sola, ka katra skatītāja acis apžilbs ne tikai no prasmīgi izpildītām slidošanas figūrām, perfektiem mākslinieku kostīmiem un grimiem, bet arī inovatīviem pirotehnikas brīnumiem. Amerikas pirotehnikas meistari speciāli šim šovam veido produktus, kas tiks izmantoti lielākajā daļā šova priekšnesumu. Kopā šovā tiks parādīti 22 dažādi priekšnesumi, un tie visi demonstrēs skaistākās saviļņojošākās pasaulē populāro svētku tradīcijas, ieskaitot dzimšanas dienas ballītes, Helovīnu, Valentīndienu, tradicionālās havajiešu dzīres, Brazīlijas karnevālu, Japānas ķiršu ziedēšanas svinības Sakuru, Ķīnas Jauno gadu, Ziemassvētkus, Mardi Gras un citus.


"Disney on Ice" Rīgā ieradīsies ar 11 šova piederumu konteineriem, papildus tam vēl trijos būs speciāli Disneja atribūti un suvenīri. Ar šo piederumu palīdzību pat arēnas koridori pārvērtīsies bērnu sapņu karaļvalstī, jo tajos tiks izvietota Disneja pasaules atribūtika, nekad neredzēti suvenīru kioski, dažādas mazas gardumu fabrikas. Ģimenes tiks lūgtas arī fotografēties, lai par jauku atmiņu no Disneja karaļvalsts paliktu fotoattēls.


"Disney on Ice" trupa uzstāsies četrās (divās latviešu un divās krievu valodas) ģimenes šova "Svinības!" izrādēs 2. un 3. februārī Arēnā Rīga.


Biļetes ir pieejamas "Biļešu servisa" kasēs vai tiešsaistē www.bilesurerviss.lv.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas