Rīgas cirkā norisināsies festivāls “Zelta Kārlis 2013”


Jau trešo reizi labākie no labākajiem profesionālajiem cirka māksliniekiem tiekas Rīgas Cirka vēsturiskajā manēžā, lai cīnītos par festivāla godalgām un skatītāju simpātijām. No 25. līdz 27. janvārim Rīgas Cirkā norisināsies Starptautiskais"Zelta Kārlis 2013", informēja cirka pārstāve Agita Pudule.


Šī gada festivālā piedalīsies mākslinieki no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Igaunijas, Lietuvas, Šveices, Vācijas, Francijas un Zviedrijas. Trijās konkursa dienās – 25., 26. un 27. janvārī – Rīgas Cirka skatītājiem būs iespēja baudīt cirka mākslinieku oriģinālos un aizraujošos cirka priekšnesumus.


Konkursantu izpildījumu vērtēs profesionāla starptautiska žūrija, kuras sastāvā būs prominentas personas cirka mākslas un kultūras jomā, taču galvenie mākslinieku vērtētāji būs skatītāji.


"Balsojot par savu iemīļoto priekšnesumu, Jūs palīdzēsiet noskaidrot kurš mākslinieks ir Rīgas Cirka skatītāju favorīts un noslēguma izrādē saņems nozīmīgo "Skatītāju simpātiju" balvu," tā Agita Pudule.


Ieejas biļetes nopērkamas "Biļešu serviss" kasēs.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas