Domina Shopping jau divdesmit otro reizi notiks bērnu jeb Kidding dienas


Šajā nedēļas nogalē – sestdien, 21. aprīlī un svētdien, 22. aprīlī, no plkst. 12:00 līdz pat 18:00, tirdzniecības centrā Domina Shooping jau divdesmit otro reizi notiks bērnu jeb Kidding dienas. To ietvaros paši mazākie tirdzniecības centra apmeklētāji tiks aicināti iesaistīties jautrā spēlē un doties Jokiem pa pēdām, piedalīties seju apgleznošanas radošajā darbnīcā, kā arī bez maksas noskatīties izrādi bērniem par Pepiju Garzeķi un dzīvot līdzi Ziņkārīgā Zilonēna piedzīvojumiem.

Abās dienās joku un jautrības noskaņās gan mazie, gan lielie tirdzniecības centra apmeklētāji varēs iesaistīties atraktīvos un amizantos uzdevumos – ar „ziloņa snuķi” nogāžot pēc iespējas vairāk šķēršļu, kā arī pēc iespējas ātrāk uzceļot glāzīšu piramīdu un nofotografējoties visamizantākajā pozā. Turklāt jautrības šajās dienās tirdzniecības centrā tiešām netrūks – ikvienam apmeklētājam būs iespēja sasmīdināt princesi, izmērīt savu smieklu skaļumu, kā arī uzspēlēt „cirku” kopā ar īstu ākstu.

Lai piedalītos spēlē „Jokiem pa pēdām”, vismaz diviem katras ģimenes pārstāvjiem jādodas uz spēles centrālo norises vietu pie restorāna „Vairāk Saules”. Tur dalībniekus sagaidīs pasākuma vadītājs Kiddings, kurš spēlētājiem izsniegs kontrolkartītes. Pēc kartītes saņemšanas jāseko norādēm, kas ved uz pārbaudījumu punktiem pie dažādiem tirdzniecības centra veikaliem. Veiksmīgi izpildot katru no uzdevumiem, spēlētāji saņems zīmodziņu kontrolkartītē. Kad izpildīti visi uzdevumi un kartīte aizpildīta, dalībniekiem jāatgriežas spēles sākumpunktā pie pasākuma vadītāja, lai saņemtu īpašas balviņas.

Turklāt 21. aprīli, piedzīvojumu un joku pilnās dienas noslēgumā, no plkst. 17:00 līdz 18:00 ikvienam būs iespēja bez maksas noskatīties neparasto stātu par Pepiju Garzeķi (krievu valodā), savukārt 22. aprīlī no plkst. 17:00 līdz 18:00 sekot līdzi izrādei par Ziņkārīgā Zilonēna piedzīvojumiem Rīgas kamerteātra izpildījumā.

Plašāka informācija par Kidding programmu, kā arī īpašajiem piedāvājumiem bērniem Domina Shopping veikalos pieejama mājas lapā http://domina-shopping.lv/kidding/lv/


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas