Dons izlaiž dziesmas “Pašā ielas galā” video versiju un uzsāk koncertsērijuDziedātājs Dons klajā laidis sava jaunākā singla "Pašā ielas galā" video versiju un koncerzālē “Palladium” uzsāk piektā solo albuma “Sibīrija” svinēšanas koncertsēriju.

Albumā iekļautas 11 dziesmas un tas tapis pēc vairāk kā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat “pasaules malai” - Vladivostokai un Indijas vecākajai pilsētai, svētvietai Varanasi. 

“Vai noteikti kaut kur jābrauc, lai uzrakstītu albumu? Nē, es rakstu arī mājās, vienkārši sēžot istabā pie klavierēm, bet domas vieglāk sakopot un atšķetināt koncertos iegūtās emocijas, izkāpjot no savas komforta zonas un paskatoties uz dzīvi caur citu prizmu,” saka Dons. 

Visu albumā iekļauto dziesmu tekstu autors ir Ingus Bērziņš, ar kuru Donam izveidojusies ilga un ļoti stabila sadarbība. Albuma producenti ir Rūdolfs Budze, Kaspars Ansons un Gatis Zaķis. Tas ierakstīts “Hodila Studios”, “Mute Studija”, “Anson’s Lab”, albumu miksēja Gatis Zaķis, Rūdolfs Budze, Andis Ansons, Krišjānis Geidāns, māsterēja Ģirts Laumanis. 

Jaunā albuma "Sibīrija" svinēšanas koncerti notiks koncertzālē "Palladium" 13., 14., 15., 17., 19., 20. un 21. februārī. Biļetes uz koncertiem vēl var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas