Dons laiž klajā jaunu dziesmu “Medus pods”Dons laiž klajā pirmo vēstnesi no nākamā gada februārī gaidāmā albuma, dziesmu ar garšīgu nosaukumu „Medus pods” un atver tirdzniecībai vēl vienu prezentācijas koncertu 15.februārī koncertzālē „Palladium”.

Dziesma “Medus pods” tapusi vilcienā Maskava – Valdivostoka, kaut kur pie Baikāla ezera.

„Manas dziesmas ir par mani pašu, manas sāpes un mani prieki, mani sapņi un manas vilšanās, savādāk es nemāku rakstīt. Tieši tā ir ar „Medus podu”. Ingus pēc mūzikas un mūsu sarunām kaut kā ļoti labi māk nolasīt manu dvēseles stāvokli, šobrīd es laikam atkal esmu gatavs attiecībām, par to arī dziesma un tieši tā to „nolasījis” arī dziesmas video versijas autors Jurgstulajstus,” saka Dons.

„Klipā viņš dzīvo savas ideālās pasaules ideālajā pusē, bet otra puse pagaidām ir brīva, viņš gaida to ideālo otru pusi savai pastkartei, to kura atnāks, samīļos, pabaros un dos medus podu,” saka režisors Jurgstulajstus. Šīs ir jau piektais Dona un Jurgstulajstus kopīgais radošais darbs. Klipa operators ir Jānis Eglītis, montāža Zahar Kovalevsky.

Dziesma “Medus pods” ierakstīta “Hodila Studios” un “Mute” studijā, miksēja un māsterēja Krišjānis Geidāns, producents Rūdolfs Budze (DJ Rudd), ierakstā piedalījās Toms Poišs - bass, Rūdolfs Dankfelds - bungas, Artūrs Šingirejs - ģitāra, teksta autors Ingus Bērziņš, izdevējs “Dons Music”.

Jaunais albums gaidāms 2015.gada 14.febuārī, tā prezentācijas koncerti notiks koncertzālē „Palladium”. Biļetes uz koncertiem jau var iegādāties http://www.bilesuparadize.lv

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas